Dr. Umut Suadiye

Estetik ve Plastik Cerrahi alanında tanınmış bir profesyonel olan Op.Dr. Umut Suadiye, kariyerini hastaların bakımını ve sağlık sonuçlarını iyileştirmeye adamıştır. Plastik ve Estetik Cerrahi alanında uzman olan Suadiye, en yüksek kalitede bakım sağlamak için sürekli olarak en son medikal teknoloji ve araştırmaları entegre etmektedir.

Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp Fakültesi’nden 2013 yılında derece ile mezun olduktan sonra, Dr. Suadiye eğitimine devam etti ve 2019 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Plastik Cerrahi ve Estetik Uzmanlığ‘ını tamamladı. Cleveland Ohio United States ve Cambridge Üniversitesi Plastik ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalında 1 yıl çalışmalar yaptı.

Geniş eğitimi ve deneyimi ona alanında ayrıcalıklı bir perspektif ve yetenek seti kazandırdı.

Dr. Suadiye, engin bilgi ve tecrübesiyle hastalarına en lüks hizmeti sunmaktadır. Açık iletişimi her zaman öncelikli tutar, böylece her bireyin kendi tanılarını, tedavi seçeneklerini ve bunların genel sağlık üzerindeki etkilerini anladığından emin olur. Empati yeteneği ve tedavileri hastalarının benzersiz ihtiyaçlarına uyarlamadaki yeteneği, onun sürekli olarak mükemmel hasta memnuniyeti puanları almasını sağlamıştır.
Atakent Acıbadem Hastanesi’nde ameliyatlarını gerçekleştiren Dr. Suadiye, hastalarını Ataköy‘deki özel kliniğinde ağırlar. Klinik uygulamasına ek olarak, Dr. Suadiye aktif olarak tıbbi araştırmalarla ilgilenmekte ve birçok makaleyi üst düzey tıp dergilerinde yayınlamıştır.

Kariyeri boyunca, Dr. Suadiye, tıbba yaptığı katkılar için birçok ödül ve tanınma almıştır, bu da onun alanına olan adanmışlığını ve taahhüdünü yansıtır.

whatsapp